قوانین و مقررات

قوانین رزرو هتل:

1-در خصوص میهمانانی ک از صیغه نامه استفاده می کنند.لازم به توضیح است مهر برجسته و امضای سر دفترعقد و ازدواج باشد همچنین تاریخ عقد نامه اعتبار داشته باشد ونام خانمی که در صیغه نامه می باشد باید شناسنامه به همراه خود داشته باشد و در صورت در خواست هتل برای ارائه نامه از اداره اماکن میهمان به نزدیک ترین اداره اماکن مراجعه نموده و نسبت به دریافت نامه از اداره اماکن اقدام نماید به همین جهت از میهمان های گرامی خواهشمندیم قبل از رزرو هتل از همکاران ما اطلاع کسب نمایندکه هتل مورد نظرتان نامه اماکن می خواهد یا خیر بااین حال لازم به توضیح می باشد که رزرواسیون هلدینگ سپهر سفر پارسیان در این خصوص هیچ مسئولیتی ندارد.لطفا به این نکته توجه فرمایید در صورت ارائه هر گونه اطلاعات نادرست عواقب ناشی از آن بر عهده میهمان می باشد. 

2-چنانچه نرخ هتل ها بعد از انجام رزرو تغییر پیدا کند مهمان موظف است ماالتفاوت را پرداخت کند.

3-در صورت درخواست لغو رزرو در صورتی ک 15 روز قبل ورود مسافر ارسال گردد تمامی مبلغ به حساب مسافر بازگردانده خواهد شد و در صورتی ک 15 روز کمتر باشد مطابق باقوانین داخلی هر هتل اقدام خواهد شد.

4-رزرواسیون هلدینگ سپهر سفر پارسیان برای لغو نمودن رزرو هیچ سهمی را تحت عنوان کارمزد وعوارض وغیره از مسافرین محترم دریافت نمی نماید .

5-ساعت ورود به هتل ساعت14 می باشد و ساعت خروج 12 می باشد وساعت ورود به هتل ملاک محسوب نمیشود.

6-مهمان می بایست برگه تاییدیه را به مسئول پذیرش تحویل دهد.

7- همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی و مقررات هتل الزامیست.

8-در صورتکیه میهمان قبل از ساعت 14 مراجعه نماید هتل وظیف ای در قبال ارائه اتاق نخواهد داشت و تنها در صورت امکان و خالی بودن اتاق میتواند همکاری لازم را داشته باشد.

9-هتل هیچگونه مسئولیتی در قبال طبقه .رنگ .طرح اتاق ندارد شماره اتاق و نوع اتاق زمان ورود میهمان مشخص می گردد.

10-هلدینگ سپهر سفر پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر میهمان نداشته ودر صورت عدم مراجعه مهیمان به هتل مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو خواهد بود.

11-برای میهمانانی که خانوادگی سفر می کنند همراه داشتن شناسنامه عکس دار واحراز محرمیت برای تحویل گرفتن اتاق الزامیست.ودر صورت محرم نبودن همراهان هلدینگ سپهر سفر پارسیان هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

12-میهمان گرامی رزرو شما در صورتی تایید خواهد بود که هزینه لحاظ شده برای رزرو هر هتل که در هلدینگ سپهر سفر پارسیان قید شده است را پرداخت و واچر دریافت کنید در این صورت رزرو شما انجام شده است. 

 

 

1396/05/19
منبع :
تعداد بازدید 66
   مجله
درباره ما

تمامي فعالیتهای مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است .رزرواسیون سپهر سفر پارسیان با پشتیبانی قوی در کمترین زمان به شما کمک می کند تا هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید فکس:44499107

تماس با ما

09335458365 پشتیبانی 24 ساعته

021-44499265

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست
شماره حساب ها
ملت
مجید صالح پور
4849909114
شماره کارت پاسارگاد
مجید صالح پور
5022-2910-6645-7597